
Вбудована витяжка Klarstein Vinea 60 Германия
5 400 ₴
4 490 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10031682
- +380 (93) 441-40-45Марко
Вбудована витяжка Klarstein Vinea гарантує свіжий поток повітря на невеликих плитах, а завдяки оптимальній конструкції вона буде готова до використання в мить.
Витяжка Vinea з плоским екраном є особливо ефективною на міні-кухнях і невеликих кухнях, оскільки її можна легко встановити під шафи або полиці. Лише одним рухом ви можете зняти інший жировий фільтр, і поверхня подвоїться.
Запахи їжі, дим та випари видаляються швидко та ефективно завдяки потужності витяжки 610 м3/год. Потужність витяжки регулюється на трьох рівнях. Завдяки своїй енергоефективній конструкції Vinea працює тихо та енергозберігаючи.
Для захисту внутрішньої частини витяжки та витяжного каналу від забруднень Vinea має два змінні алюмінієві жирові фільтри, які можна прати в машині. Бездоганна конструкція та змінна установка Klarstein Vinea має ще одну особливість: завдяки додатковим фільтрам з активованим вугіллям можлива адаптація до режиму рециркуляції.
Щоб краще побачити, що готується в каструлі, висувна витяжка з плоским екраном оснащена двома галогенними лампами.
Свіже чисте повітря на кухні: вбудована витяжка Klarstein Vinea.
Вимикач на передній панелі
Перемикач потужності вихлопу (низький, середній, високий)
Клас енергоефективності А
2 змінні алюмінієві жирові фільтри, можна прати в пральній машині.
Фільтри з активованим вугіллям для адаптації до режиму рециркуляції доступні за артикулом 10030983
Вимикач
Призначень для монтажу на шафах або на полицях
Монтажний матеріал у комплекті
Джерело живлення: AC 220-240 V~ | 50-60 Гц
Характеристики та розміри
Розмір: прибл. 60 x 28 x 31,5-48,5 см (ШxВxГ)
Довжина кабелю живлення: 160 см
Вес: прибл. 4 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Klarstein |
| Страна производитель | Германия |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Производительность вытяжки | 610 куб. м/час |
| Количество моторов (двигателей) | 1 |
| Количество скоростей | 3 |
| Уровень шума | 68 дБ |
| Тип управления | Сенсорное |
| Элементы управления | Сенсорные |
| Ширина | 600 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 530 мм |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 190 Вт |
| Фильтр | металлический |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Количество ламп освещения | 2 |
| Антивозвратный клапан | Да |
| Дисплей | Да |
| Габаритные размеры | |
| Минимальная высота | 280 мм |
| Максимальная высота | 300 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Вес | 4 кг |
- Цена: 4 490 ₴







