В комплект входит зарядное устройство и батарея
Описание продукта:
- Компактний, ергономічний дизайн
- Обладнання з нековзною м'якою ручкою
- 3-ступеневе зображення стану батареї на пристрої
- Швидке регулювання захисного кожуха без інструментів
- Проста заміна диска завдяки блокуванню шпинделя SPINDLE LOCK
- Підходити для наявних у продаж відрізних дисків (Ø 76 мм)
- Містити кейс для перенесення
- Зі світлодіодним індикатором рівня заряду батареї на пристрої
- Спільний зі всіма пристроями серії PARKSIDE X 12 V Team.
- Аксесуари в комплекті: 1 відрізний диск для кольорових металів, 1 шестигранний ключ
- Холостий хід: 19500 об/хв
- Матеріал: пластик, метал
- Діаметр відрізного диска: близько 76 мм.
- Толщина відрізного диска: близько 6,5 мм.
- Різьблення шпинделя: M5
- Розмір пристрою: близько 186 х 118 х 83 мм
- Маса: 667 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Parkside |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 19500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 76 мм |
| Вес | 0.667 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 290 ₴








