Газова варильна панель Klarstein Ignito забезпечує точне приготування їжі завдяки індивідуальному таймеру та регулюванню температури. Вона обладнана потужними алюмінієвими пальниками та забезпечує безпечну роботу завдяки захисту від згасання полум'я.

Особливості:
-
Таймер: Кожен пальник обладнаний регульованим таймером, який автоматично вимикає пальник.
-
Регулювання температури: Великий пальник дає змогу точно контролювати температуру.
-
Підставки для сковорідок: Високоякісні чавунні підставки для сковорідок, що забезпечують стійкість.
Характеристики:
- Високопродуктивні алюмінієві пальники: 4 шт.
- Електронне запалювання: сірники або запальничка не потрібні.
- Енергоефективність: дає змогу заощадити кошти, порівнюючи з електроприладами.
- Простота у використанні: поворотні регулятори з маркуванням.
- Вихідна потужність: загальна потужність 8000 Вт.
Комплектація
- Газова варильна панель Klarstein Ignito
- Комплект для переобладнання системи подавання зрідженого нафтового газу (СНД) на 50 мбар.
- Монтажні матеріали
- Багатомовний посібник користувача
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Дизайн "Доміно" | Ні |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Тип електропідпалу | механічний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Висота | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електрозапалювання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 550 ₴









