
Льодогенератор Klarstein IceLux Машина для приготування кубиків льоду 23 кг льоду / добу
13 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10046889
+380 (73) 394-34-63
Анастасія- +380 (93) 441-40-45Марко
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ефективне та стильне виробництво кубиків льоду одним натисканням кнопки. Льодогенератор Klarstein Ice Lux виробляє до 23 кг льоду всього за 24 години та вирізняється простотою у використанні. Ідеально підходить для вечірок і спекотних днів.

Особливості:
-
Автоматичне очищення: Оскільки машина очищається сама, її використання завжди гігієнічно.
-
Велика продуктивність: 23 кг льоду на день, 32 кубики льоду за 17 хвилин.
-
Інтуїтивно зрозуміле керування: товщину кубиків льоду можна легко відрегулювати за допомогою панелі керування.
Характеристики:
- Місткість резервуара для води: 2 кг
- Місткість кошика для льоду: 3,6 кг
- Обсяг виробництва льоду: 23 кг/24 год
- Кількість кубиків льоду за цикл: 32 штуки
- Тривалість циклу: 17-19 хвилин
- Розмір кубика льоду: 22х22х22 мм
- Вбудований таймер
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Тип холодоагенту: R290
- Потужність: 250 Вт
- Напруга: 220-240 В/50 Гц
Комплектація
- Машина для виготовлення кубиків льоду Klarstein Ice Lux.
- Багатомовний посібник користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Офіси організацій, Для бару |
| Вид льоду | Кубикові |
| Максимальна продуктивність | 3.6 кг |
| Тип охолодження | Водяний |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Висота | 377 мм |
| Вага | 13 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Резервуар для льоду |
| Об'єм резервуара для води | 2 л |
| Тип резервуара для льоду | Вбудований |
| Місткість резервуару для льоду | 3.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 900 ₴







