-21%

УЦІНКА Кавоварка BellaVita 3 в 1 1450 Вт 20 бар спінювач молока
5 830 ₴
4 630 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10032807
+380 (73) 394-34-63
Анастасія- +380 (93) 441-40-45Марко
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавоварка BellaVita 3 в 1 1450 Вт 20 бар спінювач молока
Насолоджуйтеся багатим розмаїттям кавового світу з кавоваркою Klarstein BellaVita ! Завдяки простому приготуванню та управлінню одним дотиком, ароматна насолода та ідеальний смак запрограмовані заздалегідь. Завдяки потужній потужності 1450 Вт і тиску 20 бар, Klarstein BellaVita продавлює гарячу воду через мелені кавові зерна і таким чином розкриває їх повний аромат. Ви можете зварити еспресо, капучіно або латте макіато на свій розсуд.
Кавомашина Klarstein BellaVita бадьорить ваші почуття найкращою насолодою від кави та однаково підходить для всіх любителів кави завдяки функції 3-в-1.
Головні особливості:
- Потужність 1450 Вт: потужна кавова машина з тиском 20 бар
- Простий у використанні: швидке приготування завдяки управлінню одним дотиком
- Ідеальна консистенція: спінювач молока та контейнер для молочної піни 0,4 л
- Завжди готовий: знімний резервуар для води на 1,4 л
- Функція 3 в 1: для еспресо, капучіно та латте макіато
- Зручне очищення: знімні компоненти
Характеристики:
- Кавоварка 3 в 1: еспресо, капучіно та латте макіато
- Тиск насоса: 20 бар
- Об'єм резервуара для води: 1,4 л
- Об'єм ємності для молочної піни: 0,4 л
- автоматичний скидання тиску
- знімний піддон для крапель з решіткою з нержавіючої сталі
- знімна насадка-насадка
- функція самоочищення
- гумові накладки проти ковзання
Обсяг поставки:
- 1 - кавоварка
- багатомовний посібник користувача
Розміри:
- Розміри: приблизно 23 x 31 x 34 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 100 см
- Вага: близько 4 кг
- Потужність: 1450 Вт макс.
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 1.4 л |
| Тиск помпи | 20 бар |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Німеччина |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Матеріал ріжка | метал |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Контейнер для відходів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подавання гарячої води | Так |
| Підсвітка дисплея | Так |
| Кількість вміщуваних чашок | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 630 ₴






